Tesis Yönetimi

Apartman yönetimini üstlenerek müşterilerimize asli işleri dışında hiç bir ayrıntı ile uğraşmamaları avantajını sunuyoruz. Apartmandaki temizlik, güvenlik, bakım, haşere kontrol ve bitki bakım hizmetlerinin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

fb.me/aptsit

Hukuk

Apartmanın işleyişinin düzgünlüğü aidatların planlandığı miktar ve zamanda toplanması ile mümkündür. Bu sebeple apartman yönetim hizmetimizi yasalara ve hukuka uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Teknik

Tesisin teknik altyapısının bakımlarının planlanıp yaptırılması suretiyle riskleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaları yaptırtıyoruz.

Muhasebe

Aylık olarak aidat tahakkuku, sakinlere bildirimi, toplanması. Aidat ve masrafların kayıt altına alınması. Personel bildirgelerinin hazırlanması. Kanuni defterlerin tutulması.

Ücretsiz çay kahve

Apartmanınızla ilgili konulara duyarlıyız. Her zaman biraraya gelip karşılıklı paylaşımda bulunabiliriz.

Gelişme

Gelişmeye açığız. Önerilerinizi dikkatle dinliyoruz.

Global coverage

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim.

Free coffee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim.

Development

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim.

Photography

Photography. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim, commodo in sapien eget, accumsan maximus metus. Cras eu nulla sit amet nulla aliquet iaculis et porta augue. Maecenas eu libero tempus, dignissim ipsum dapibus, consequat purus. Phasellus eget egestas ante.